Anasayfa » Çevre » MUHTAR ÇENGEL ““ONLAR BİZE, BİZ ONLARA YARDIMCI OLUYORUZ”

MUHTAR ÇENGEL ““ONLAR BİZE, BİZ ONLARA YARDIMCI OLUYORUZ”

Birçok ilçede özel mülkiyet alanı içerisinde kalan içme suyu hatlarının yerini değiştiren MUSKİ ekipleri, bu sefer de  Mumcular Yeniköy (Karaova)  Mahallesi’ndeki içme suyu hattını Muhtar Mehmet Çengel ve aza Celal Sever öncülüğünde yol kenarına aldı.

Yaklaşık 650 metre uzunluğundaki içme suyu hattının özel mülkiyet alanı içerisinden çıkarılıp yol kenarına alınması için çalışma başlatan MUSKİ Su ve Kanal İşletme Dairesi Başkanlığına bağlı 1. Bölge Şube Müdürlüğü ekipleri, yaklaşık 1 haftalık çalışma sonucunda vatandaşın mağduriyetini giderdi.

“VATANDAŞLARIMIZ HİÇ BİR ŞEKİLDE MAĞDUR OLMAMALI”

Hat üzerinde yapılacak olan yenileme çalışmalarında hattın vatandaşın özel mülkiyet alanı içerisinde olması nedeniyle MUSKİ ekiplerinin kazı çalışmalarında sorun yaşadığını belirten MUSKİ Genel Müdürü Baki Ülgen, çıkan sıkıntılarda vatandaşımızın özel mülkiyet alanına zarar vermemek için içme suyu hattının yerini değiştirerek gerekli yenileme çalışmalarını yaptıklarını vurguladı. Ülgen, “Yaptığımız ve yapacağımız çalışmalarda vatandaşlarımızın hiçbir şekilde mağdur olmamalıdır. Her zaman bu hassasiyet ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Vatandaşlarımızın çalışmalarımızdan memnun olması her şeyden önemli” dedi.

“ONLAR BİZE, BİZ ONLARA YARDIMCI OLUYORUZ”

MUSKİ ekipleri tarafından bölgede yapılan tüm çalışmaları yakından takip ettiğini belirten Yeniköy Muhtarı Mehmet Çengel, “Ekipler geçen hafta vatandaşımızın arazisi içerisinde kalan yaklaşık 650 metrelik içme suyu hattını yerini değiştirerek vatandaşımızın mağduriyetini giderdi. Biz de çalışmaları yakından takip ettik. Biz her konuda MUSKİ ekiplerinin destekçisiyiz. Onlar bize, biz onlara yardımcı oluyoruz. Genel olarak çalışmalardan çok memnunuz. Arızalara hızlı bir şekilde müdahale ederek gerekli özeni gösteriyorlar. Başta MUSKİ Genel Müdürümüz Baki Ülgen olmak üzere, MUSKİ’nin tüm daire başkanlarına ve personeline çok teşekkür ederim” diyerek sözlerini tamamladı.

 

Paylaş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.