Anasayfa » Ekonomi » OASİS’TE İLK YIL KİRASIZ OFİS PROJESİ !!!

OASİS’TE İLK YIL KİRASIZ OFİS PROJESİ !!!

Bodrum’un ilk ve açık hava alanı ile de tek olan  alışveriş merkezi  olan Oasis AVM, iş dünyasına ciddi destek sağlayacak bir projeye imza atıyor.

Oasis’te bugün yapılan basın toplantısına,  Oasis Genel Müdürlüğü görevine yeni başlayan Özgen Özyurt, Halkla İlişkiler ve Pazarlama Yöneticisi Derya Koçbaşlı ve Kiracı İlişkileri Yöneticisi Gonca Turgay katıldı.

Oasis AVM, bünyesinde yer alan 50’ye yakın işletmesini Bodrum genelindeki firmalara ilk yıl kirasız olarak sunuyor. Genel Müdür Özgen Özyurt, proje hakkında şu bilgileri verdi:

“Alt katta 50’ye yakın bağımsız bölümümüz var. Bunun 3 bin 200 metrekare civarında toplam değeri var. Pandemide insanlar ciddi sıkıntı yaşadı, insanlar soluklansın. Biz de buraları ofis yapalım dedik. Burada perakende satış haricinde, ofis olarak çalışmak isteyen tüm arkadaşlarımıza açacağız burayı. Bir ön talep toplamayı düşünüyoruz. Örneğin mali müşavirlerden 8-10 talep olursa bir sokağa mali müşavirleri toplarız. Bir tarafa hukukçuları toplayabiliriz, bir tarafa emlakçıları toplayabiliriz. Daha sonra kendi içinde bir sinerji yaratabilir diye düşündük. Ön talep toplamak için duyurulara başladık. Kiracılarla 1 yılı kira ödemesiz, minimum 2 yıllık kontrat yapacağız ve  metrekaresini 30 TL’den kiralayacağız. Yani 50 metre bir yer kiralayan 1500 TL kira ödeyecek. Bu gerçekten çok makul bir fiyat. Çünkü etrafa baktığımızda bu rakamlar 4000– 4500 TL seviyesinde. Ayrıca AVM içinde otoparkı var, güvenliği var, temizliği var, tuvalet alanları var. Bir alışveriş merkezinde olmak ciddi ayrıcalık” dedi.

Oasis’in logosunun da değiştiğini aktaran Özyurt, yaza doğru Oasis’in yeni projelerini anlatacakları bir organizasyonda logonun da lansmanını yapacaklarını ifade etti.

 

Ofis Projesi detaylı bilgi için: 0252 317 00 02 Dahili: 41

info@oasisbodrum.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Paylaş

Bir yorum

  1. Eski bir Oasis yöneticisi ve birçok projesine imza atmış biri olarak değişim gerektiği muhakkaktı. Buna yakın bir projeyi 12-13 yıl önce sunmuştum. O dönemde alt katları kiralama sorunu vardı. Bugün farklı sebeplerle gene benzer bir sorun var ve değişime ayak uydurmak gerekir. Bodrum için önemli bir yeri olan Oasis avm özelliğini kaybetmeden bu modeli alt katlarla sınırlı tutup başarılı olursa buna Bodrumda yaşayan herkesin alkış tutacağına eminim.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.