Anasayfa » Ekonomi » ÖNCE BASINLA BERABER OLDULAR

ÖNCE BASINLA BERABER OLDULAR

Bodrum Esnaf, Sanayici ve İşadamları Derneği’nin (BESİAD) yeni yönetim kurulu ilk toplantısından önce, Bodrum basın görevlileri ile kahvaltıda bir araya geldi.

Geçtiğimiz günlerde Besiad’ın olağan genel kurulunda yenilen yönetim kurulu ve  başkanı  Emre Köroğlu, Ortakent’te  dernek üyesi Yılmaz Algül’ün sahibi olduğu Lugga Otel’de basınla kahvaltıda bir araya geldi. Emre Köroğlu basın görevlilerini katılımlarından ötürü teşekkür ederek, kendilerini tek tek tanıtmalarını istedi. Basın görevlileri Besiad’ın yeni yönetimine başarılar dilerken, yerel basına daha çok önem verilmesi ve desteklenmesi gerektiğini ifade ettiler.

Emre Köroğlu “İlk yönetim kurulu toplantımızı Salı günü yapacağız. Önümüzdeki dönemle ilgili olarak çalışma modelimizi daha evvelkilerden biraz daha farklı, üyelerimizin katılımının içerisinde olduğu komisyonlar vasıtasıyla yöneteceğiz. Böylelikle derneğimizin daha dinamik bir yapı içerisinde olacağı kanaatindeyiz.  Bizim diğer derneklerden en büyük farkımız seçilen arkadaşlarımızın asil veya yedek olarak değil, 24 kişi ile hep beraber yönetim kurulu toplantılarına katılmamızdır. Bundan sonraki çalışmalarımız  daha büyük bir ivme ile devam edecek. Önümüzdeki iki yıl boyunca BESİAd Bodrum’a yön verecek projelere imza atacaktır. Sizlerden de destek bekliyoruz.” dedi.

besiad2

 

Paylaş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.