Anasayfa » Spor » RÜZGARIN KIZI LENA DÜNYA İKİNCİSİ OLDU

RÜZGARIN KIZI LENA DÜNYA İKİNCİSİ OLDU

Bodrum Belediyesi Bodrumspor’un milli sporcusu Lena Erdil, PWA Rüzgar Sörfü Dünya Kupası Kadınlar Slalom dalında dünya ikincisi olarak büyük bir başarıya daha imza attı. Rüzgar sörfünde dünyanın en iyileri arasında yer alan sporcu, başarısını Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon ile paylaştı. 

Türkiye’yi rüzgar sörfünde temsil eden Bodrum Belediyesi Bodrumspor’un milli sporcusu Lena Erdil, PWA Rüzgar Sörfü Dünya Kupası Kadınlar Slalom dalında dünya ikincisi olmasının ardından Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u makamında ziyaret etti. Ziyarette Lena Erdil’e Bodrum Belediyesi Bodrumspor Kulübü Başkanı Rıza Karakaya da eşlik etti.

Başarılı sporcu Erdil, Slalom dalında dünya şampiyonu olmak için mücadeleyi sürdüreceğini belirterek bu mücadelesinin başından beri hep yanında olup onu desteklediği için de Başkan Kocadon’a teşekkür etti.

Bu güzel haberle büyük mutluluk duyduğunu söyleyip genç sporcuyu tebrik eden Başkan Mehmet Kocadon, “Sen dünya şampiyonasında, Bodrum’un ve ülkemizin adını temsil ederek hem Bodrum’un ve hem de ülkemizin gururu oldun. Başarılarının katlanarak devam etmesini diliyorum. Mehmet Kocadon olarak ve Bodrum Belediye Başkanı olarak her zaman yanında olmaya devam edeceğim” dedi.

 

Paylaş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.