Anasayfa » Kültür - Sanat » SANATIN YENİ NOKTASI “EKOL SANAT” AÇILIYOR

SANATIN YENİ NOKTASI “EKOL SANAT” AÇILIYOR

Bodrum’un yeni bir sanat noktası var…

Turgutreis Sanatçılar Derneği, 14 Temmuz 2017 Cuma günü Saat 18.00 – 22.00 arasında,  bir karma serginin de yer alacağı merkezlerinin açılışınI yapıyor. 
“Ekol Sanat Nokta” adı altında oluşan dernek merkezi için, dernek yetkilileri kendilerini şunları söylüyor:

“Turgutreis Sanatçılar Derneği; Bodrum’un tüm yıl boyunca yoğun bir şekilde devam eden sanat ve kültür etkinliklerine ilişkin olarak Turgutreis, Bodrum yerelden ulusal ve uluslararası alana yayılacak bir işbirliği, dayanışma  ve paylaşım ortamı yaratarak sanatın bilinen ve temsil edilen tüm formları ile el sanatları kapsamında etkin akademik temelli ve dostane birliktelikleri gündeme getirmek için kurulmuş bir STK’dır.

Sanatın sınırsız gücünü ve sanatçının sınırlanamayan yorumunu hayatlarımızda etkin bir yaşam biçimi olarak her zaman kullanmak için işbirliği, destek, eğitim ve tasarım için geliyoruz.
Turgutreis ve Bodrum’da kendi alanında etkin ve güçlü bir yapı olan Zenco Group destekleriyle çok farklı ve güçlü bir temel ile faaliyetletine başlayacak olan Turgutreis Sanatçılar Derneği, kendi yaşantısına önem ve değer veren herkes ile “Sanat” alanında buluşmaya geliyor…
Turgutreis Sanatçılar Derneği, Zenco Inşaat-Group destekleriyle çok farklı sanat kolları ve planlamalari ile sanatçı dostlarına farklı bir yol açmak üzere ve  farklı imkanlar sağlamak amacıyla yaşantılarımıza geliyor. Baştan sona sanatın tasarım ilkeleri ve  tercihler doğrultusunda çalışmalar ortaya koyabilecek bir anlayış ile, kapalı alanda her türlü imkana sahip atölyeleri, performans alanları, sergi salonu ve açık alanda sergi, performans ve buluşma, toplanma, paylaşım ortam ve koşullarını sanatçı ve sanatseverlere sunuyor…
Bu koşulları ile tüm sanatçı ve sanatseverleri hep birlikte olmaya da davet ediyor…”
Paylaş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.