Anasayfa » Kültür - Sanat » TANGO MÜZİKLE BİRLİKTE YÜRÜMEKTİR”

TANGO MÜZİKLE BİRLİKTE YÜRÜMEKTİR”

Oasis/Seashine Dans Akademisi’nde tango günleri başlıyor.

Eğitmenliğini Özdemir Demirci ve Tolga Işın’ın yaptığı Seashine Dans Akademisi, dans severleri şöyle çağırıyor.

“Bu kış siz de Bodrum’da Tango’ya başlayabilir, sakin geçen kış sezonunda bu dansı öğrenebilir ve tangonun sıcak ortamına katılarak sosyalleşebilirsiniz.

Tango sanılanın aksine, sadece gösteri dansı değildir. Arjantin’de salon tangosu olarak bilinen ve çok sevilen bu dans türünün hiçbir fiziksel sınırı da yoktur. Yaşınız, boyunuz, kilonuz…vs hiçbiri önemli değil. Yürüyebilen herkes dans edebilir. Çünkü tangonun özü sadece “Müzikle birlikte yürümektir”. Bu yüzden, eğer o meşhur dansçıların tango fotoğraflarına ve videolarına özenle bakıyor, keşke ben de dans edebilseydim, diye hayaller kuruyorsanız, fakat sadece kendinizden emin değilseniz ve “Acaba yapabilir miyim?” diye düşünüyorsanız, sizi de ücretsiz tanıtım dersimize bekliyoruz. Bu derste eğitmenlerimizle tanışabilir, Arjantin Tangosu’nun ne olduğunu öğrenebilir ve derslere başlama konusunda karar verebilirsiniz.

Ücretsiz Tanıtım Dersi:

6.Aralık.2016, saat 19.30’da Oasis/Seashine Dans Akademisi’nde, ÖZDEMİR DEVECİ ve TOLGA IŞIN eğitmenliğinde gerçekleştirilecek.

Derslerimiz bu tarih itibariyle her Salı, saat 19.30’da yapılacak.

Tanıtım dersinden sonra kursa katılmaya karar veren Karsanat Üyeleri’ne %10 indirim uygulanacaktır.”

EĞİTMENLER:

ÖZDEMİR DEVECİ

2008 yılında Arjantin Tango’ya başlayan Özdemir Deveci, 2010 yılından itibaren asistan eğitmenlik yapmaya başladı. Bu süreçte birçok Türk ve Arjantinli eğitmenden ders alıp, 2012 yılı itibariyle kendi dans okulunda eğitmen olarak ders vermeye başladı. Eğitmenlik ile beraber Tango Dj’ liği konusunda da çalışmalara başlayan Özdemir Deveci,  son 3 yılı Bodrum’da olmak üzere, 5 yıldır eğitmenlik ve Tango DJ’liği yapıyor. Ayrıca Kasım’2016 itibariyle eğitmen Tolga Işın ile birlikte Didim’de de tango derslerini başlatmışlardır.

TOLGA IŞIN

2006 yılında Bodrum’da tango organizasyonlarını ilk başlatanlar arasında yer alan Tolga Işın, sıkı bir eğitim sürecinde ağırlıklı olarak İzmir ve İstanbul’un önde gelen birçok hocasından ders almış, festivaller ve workshoplar ile eğitimini destekleyip  Arjantin’li hocalarla da çalışma imkanı sağlamıştır. Türkiye ve yurtdışından gelen birçok tango gruplarına ev sahipliği yapmıştır. 2008 yılından bugüne kadar Bodrum’da kesintisiz olarak çeşitli organizasyon ve eğitmenlik faaliyetlerini sürdürmektedir. Ayrıca Kasım’2016 itibariyle eğitmen Özdemir Deveci ile birlikte Didim’de de tango derslerini başlatmışlardır.

İLETİŞİM: 05435494342 / 05326553210

Paylaş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.