Anasayfa » Politika » TOPLU İSTİFA

TOPLU İSTİFA

AK Parti Muğla İl Başkanı İhsan Küreci, il yönetiminin istifa ettiğini bildirdi.

Küreci, AK Parti İl Başkanlığında düzenlediği basın toplantısında, il başkanlığı görevini 17 Ocak 2015 tarihinden beri yürüttüğünü söyledi.

Bu süre içerisinde il yönetimi ile gece gündüz demeden çalıştıklarını belirten Küreci, bu dönemin karanlık odakların ve paralel yapıların alçakça planları, muslukları kesilen sermaye ve diğer güç odaklarının hain emellerinin görüldüğü, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan‘a yönelik kumpasların uygulamaya konulduğu, Başbakan Ahmet Davutoğlu‘nu ve AK Parti‘yi başarısız kılmak için her türlü koalisyonların kurulduğu dönem olduğunu ifade etti.

Küreci, 7 Haziran seçimlerinde sergilenen her türlü ihanete rağmen Muğla‘dan iki milletvekilini Meclis’e göndermeyi başardıklarını anımsatarak, 1 Kasım seçimlerinde de oyları artırarak, Muğla tarihindeki en yüksek alınan oy sayısıyla yine 2 milletvekili çıkardıklarını anlattı.

AK Parti’nin emrinde çalışmaya devam edeceğini vurgulayan Küreci, şunları kaydetti: “Partimin ve ülkemizin 2023 hedeflerini gerçekleştirebilmek, genel merkezimizin değerlendirmelerin daha rahat yapabilmesi ve önünü açabilmek amacıyla, bayrak ve hizmet yarışı olarak gördüğümüz görevlerimizden, yönetim kurulu üyelerimle birlikte ayrıldığımızı bildirmek istiyorum. Yönetimimle birlikte göreve geldiğimiz ilk günden itibaren korkmadık, yılmadık, yorulmadık. Bu mübarek Regaip gecesi şahidimizdir. Bu davaya olan inancım azalmadı azalmayacak.”

Paylaş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.