Anasayfa » Güncel » TRAFİKÇİLER GÖREVDE…KIRMIZI IŞIĞA DİKKAT!!!!

TRAFİKÇİLER GÖREVDE…KIRMIZI IŞIĞA DİKKAT!!!!

Konacık’ta trafik ekiplerinin kontrollerinde, 21 sürücüye toplam 7 bin 700 lira ceza kesildi.

Bodrum Emniyet Müdürlüğü Trafik Şube Amirliği ekipleri, Konacık Mahallesi Atatürk Bulvarı’nda özellikle kırmızı ışıkta geçen sürücüler üzerine uygulama yaptı. Aralarında resmi plakalı araçların da bulunduğu araç sürücülerine birçok maddeden ceza kesildi.

Kırmızı ışıkta geçen ve trafik ekiplerince uygulama noktasında durdurulan sürücü Murat Çelik, uygulamanın çok başarılı olduğunu söyledi. Kendisinin de kırmızı ışıkta geçtiğini ifade eden Çelik, “Kırımızı ışıkta geçtik cezayı yedik. Uygulamayı çok doğru buldum. Benim geçmemem lazımdı. Sarı yanıyordu geçerim diye hesap ettim ancak kırmızıda geçtik cezayı yedik. Bir daha ki sefere daha dikkatli olmak lazım” dedi.

Ceza kesilenler arasında bir postacı da yer aldı. Kask takmadan trafiğe çıktığını ve bu yüzden ceza yediğini ifade eden Mahmut Kılıç, “Bana da kask takmamaktan dolayı ceza yazdılar. Trafik kuralları bizler için. Elimden geldiği kadar uyuyorum ancak kaskta meydana gelen bir arızadan dolayı takamamıştım” diye konuştu.

Kılıç, bundan sonra daha dikkatli olacağını belirterek, “88 lira ceza yedim. Bu kesilen miktar yaklaşık benim günlük yevmiyemdi” dedi.

Yaklaşık iki saat süren uygulamada, 21 araç sürücüsüne çeşitli maddelerden 7 bin 700 lira trafik cezası kesildi.

Paylaş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.