Anasayfa » Politika » “TÜM SİYASİ PARTİLER, STK’LAR DAVETLİDİR”

“TÜM SİYASİ PARTİLER, STK’LAR DAVETLİDİR”

Ak Parti Bodrum İlçe Başkanı Çiğdem Demiralp,  yaptığı açıklama ile cumartesi akşamı 21.00’den itibaren Bodrumlular’ı mehteran takımıyla yürüyüşe çağırdı.

İlçe Başkanı Çiğdem Demiralp çağrısını şu sözlerle yaptı: “Milletin egemenliğine kasteden silahı, topu, tüfeği millete doğrultan hainlere karşı Gün Birlik Olma Günüdür… 23 Temmuz Cumartesi akşamı “Demokrasi şenliğine”, siyasi partiler, STK’lar, Odalar ve tüm vatandaşlarımızın katılımı ile saat 21:00’den itibaren Bodrum Emniyet Müdürlüğü önünden mehteran takımı eşliğinde Belediye Meydanına kadar gerçekleştireceğimiz yürüyüşe katılımlarınızı bekleriz.”

Ak Parti Bodrum İlçe Başkanı Çiğdem Demiralp yaptığı açıklamada, demokrasi şenliğine tüm siyasi partileri, sivil toplum kuruluşlarını, dernek ve meslek örgütlerini davet etti. Demiralp, partisinin ilçe binasında yaptığı basın açıklamasında şöyle konuştu:

“Tüm Bodrum halkını demokrasiye, milli iradeye sahip çıkmak için şenliğimize davet ediyoruz. OHAL’de meydanlardayız. Nöbetimizde bizi destekleyenler oldu. Ancak biz daha farklı destek bekliyorduk. Herkesin sorumluluğu olduğuna iniyoruz ve insanların meydanlara inmesini bekliyoruz. Demokrasi nöbetlerine Cumhurbaşkanı Erdoğan “Tamam” diyene kadar devam edeceğiz.”

Ak Parti Bodrum İlçe Teşkilatı’nın 24 Temmuz Pazar akşamı İstanbul Taksim’de CHP tarafından düzenlenecek demokrasi mitingine de katılacağı öğrenildi.

Paylaş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.