Anasayfa » Kültür - Sanat » TURGUTREİS VE BODRUM’A ESTETİK, RENK, BİÇİM İLE DEĞER KATMAYA DEVAM

TURGUTREİS VE BODRUM’A ESTETİK, RENK, BİÇİM İLE DEĞER KATMAYA DEVAM

Turgutreis Sanatçılar Derneği bugün yeni binasına taşındı.

2017 Yılında buyana faaliyet gösteren Turgutreis Sanatçılar Derneği üyeleri yeni binalarının açılışında “Turgutreis başta olmak üzere Bodrum’da sanatı, hayatlara dokundurmak ve Turgutreis’in bütününe estetikle, renkle, biçimle değer katmak” üzere bir arada olduklarının ifade ederek, sanat dolu günler mesajı verdiler.

Haber / Foto: Ali Peltek

TURGUTREİS’E ESTETİK, RENK VE DEĞER KATMAK İÇİN BİR ARADALAR… turgutreis sanat lar dernegi 5Turgutreis Mahallesi Mehmet Hilmi Caddesindeki yeni binalarının açılış kokteylinde bir araya gelen sanatçılara, Bodrum Belediye Başkan Yardımcısı Emel Çakaloğlu ve CHP Kadın Kolları Başkanı Semra Yıldırım’da destek verdi.

Sanatçı ve sanatseverlerin yoğun katılımıyla gerçekleşen açılışta kısa bir konuşma yapan Emel Çakaloğlu, “Çok güzel bir bina olmuş. Burada sanatçı arkadaşlarımız çok değerli çalışmalara imza atacaklarına eminim. Emeği geçenlere teşekkür ederim” dedi.

Dernek Başkanı Ayhan Uncuoğlu’da derneğin yeni buluşma noktasının önünde yaptığı açıklamada şunları söyledi:”

“Bugün yeni merkezimizde sanatçı dostlarımızla ve arkadaşlarımızla birlikteliğimizi kutluyoruz. Birlikte mutluyuz. Bodrum’a ve Turgutreis’e değer katacak çalışmalarımız için haftanın 6 günü buradayız. Sanat üretmek isteyen herkesi bizimle irtibata geçmesini bekliyoruz.”

Sanat üzerine koyu sohbetlerin yapıldığı gecede bol bol fotoğraf çekildi.

TURGUTREİS’E ESTETİK, RENK VE DEĞER KATMAK İÇİN BİR ARADALAR… turgutreis sanat lar dernegi 4

 

 

 

TURGUTREİS’E ESTETİK, RENK VE DEĞER KATMAK İÇİN BİR ARADALAR… ayhan uncuogluTURGUTREİS’E ESTETİK, RENK VE DEĞER KATMAK İÇİN BİR ARADALAR… turgutreis sanat lar dernegi 1TURGUTREİS’E ESTETİK, RENK VE DEĞER KATMAK İÇİN BİR ARADALAR… turgutreis sanat lar dernegi 2

 

Paylaş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.