Anasayfa » Çevre » TURGUTREİS’İN GÖBEĞİNDE “SEYYAR BAZ İSTASYONU”…

TURGUTREİS’İN GÖBEĞİNDE “SEYYAR BAZ İSTASYONU”…

Turgutreis Amiral Cafe arkasındaki otoparkta  minibüsün üzerindeki seyyar baz istasyonu, görenlere “yok artık” dedirtiyor.
hamedanfootball.com
Turgutreis Amiral Cafe arkasındaki otoparkta beyaz bir minibüsün üzerinde seyyar baz istasyonu, Turgutreisliler’in uzun süredir dikkatini çekmekle kalmayıp, Bodrum Belediyesi Beyaz Masa’sına dilekçe ile bildirildiği ifade diliyor. Yöre halkı, otoparkın  iki adım ötesinde çocuk parkı olan ve binlerce kişinin civarından geçiş yaptığı yerden 1,5- 2 m yükseklikte olması sebebiyle;  halka binaların üzerindeki baz istasyonlarından daha yakın konumda olan  seyyar baz istasyonunun, halk sağlığını tehdit ettiği belirtilen dilekçeye ön bilgi olarak şu cevabı aldıklarını ifade ettiler.  “sökme yetkimiz yok” . Ancak ” biz de sökün demiyoruz ki , halkın yoğun olmadığı bir yere götürmesini söyleyin , park izni vermeyin dedik” diyerek ” duyduğumuza göre otopark ücreti olarak spor klübüne 2.000 tl olarak bağış yapılmış” şeklinde yorum yapıyorlar.
1xbet mobi
031Turgutreisliler’in bu anlatımlarını Belediye’ye doğrulatma şansımız, tatil günleri ve sel felaketi yoğunluğu nedeni ile olmadı. Ancak, bir gsm şirketine mi, yoksa  özel donanımlı bir ortam dinleme cihazı mı olduğunu bilemediğimiz minübüs ve istasyonu kendimiz fotoğraf alarak doğruladık. Yetkililere duyurulur.

029

Paylaş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.