Anasayfa » Çevre » ULA’DA İADE, BODRUM’DA ADRESE TESLİM

ULA’DA İADE, BODRUM’DA ADRESE TESLİM

Muğla Çevre Platformu (MUÇEP) üyelerinin, 5 Haziran Dünya Çevre Günü’nde Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na iletilmek üzere bulundukları ilçelerin kaymakamlıklarına zeytin yasası ile ilgili verdikleri dilekçe, Ula Kaymakamı Ali Yılmaz imzası ile dilekçe sahiplerinin adresine iade edildi. 

Muğla Çevre Platformu (MUÇEP) üyeleri , 5 Haziran Dünya Çevre Günü’nde Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na iletilmek üzere bulundukları ilçelerin kaymakamlıklarına, zeytinlik alanları ilgilendiren ‘Sanayi Üretimini Geliştirme Torba Yasası’ , doğal sit alanlarının yeniden değerlendirilmesi projesi ve Aydın-Muğla-Denizli Planlama Bölgesi 1/100.000 Ölçekli Çevre Düzeni Planı Revizyonun geri çekilmesini içeren dilekçe vermişlerdi. Muğla’nın tüm ilçelerinden verilen dilekçelerle ilgili, yaptığımız araştırma doğrultusunda,Ula Kaymakamı dilekçeleri iade ederken, Bodrum KAymakamlığı’nın dilekçleri Muğla İl Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’ne ulaştırıldığı öğrenildi.

ULA KAYMAKAMLIĞI’NDAN İADE

Ula Kaymakamlığı 8 Haziran 2017 tarihli iadesinde şunlar yer alıyor:

İlgi: 05.06.2017 tarihli dilekçeniz.

T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığına gönderilmek üzere Kaymakamlığımıza verilen ilgi dilekçeniz ve sizinle birlikte dilekçe veren yirmi kişinin daha aynı içerikli dilekçesi incelenmiştir.

Dilekçelerinizde bahsi geçen konular KAymakamlığımızın görev alanına giren ve cevaplanması gereken hususlardan olmadığından dilekçeniz ekte iade edilmiş olup, dilekçenizde de belirtmiş olduğunuz ilgili Bakanlığa tarafınızda doğrudan sunulabilir.

Gereğini rica ederim.

Ali Yılmaz

Kaymakam

 

Paylaş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.