Anasayfa » Kültür - Sanat » “USTALARIMIZDAN” FOTOĞRAF SERGİSİ BU AKŞAM

“USTALARIMIZDAN” FOTOĞRAF SERGİSİ BU AKŞAM

“USTALARIMIZDAN” FOTOĞRAF SERGİSİ

26 Kasım-7 Aralık 2015

Açılış: 26 Kasım 2015 Perşembe 18.30

Oasis Sümbül Sokak Sergi Alanı

Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu’’nun düzenlediği USTALARIMIZDAN sergisi, ülkemiz fotoğrafının bugün ulaştığı noktalara gelmesinde çok büyük katkısı ve emeği bulunan 1950 öncesi doğumlu 24 fotoğraf ustasının eserlerini bir araya getiriyor.

Ara Güler, Ozan Sağdıç, Ersin Alok, Mehmet Bayhan, Ergun Çağatay, Tuğrul Çakar, İsa Çelik, Gültekin Çizgen, İbrahim Demirel, H. Nadir Ede, Necmettin Külahçı, Güler Ertan, Faruk Ertunç, Ahmet Esmer, Sıtkı Fırat, Ahmet Öner Gezgin, İlyas Göçmen, Sabit Kalfagil, İzzet Keribar, A. Halim Kulaksız, Lütfi Özgünaydın, Ali Rıza Akalın, Yusuf Tuvi ve İbrahim Zaman’ın 40’lı, 50’li, 60’lı yıllarda çektiği klasikleşmiş fotoğraflarının yanısıra, güncel işlerinin de yer aldığı USTALARIMIZDAN sergisi, Türkiye fotoğrafının nereden nereye geldiği konusunda da bir referans olacak.

Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu üyesi BODFAD Bodrum Fotoğraf Sanatı Derneği’nin Bodrum’a taşıdığı sergi 26 Kasım-7 Aralık 2015 tarihleri arasında Oasis Sümbül Sokak Sergi Alanında izlenebilir.

Paylaş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.