Anasayfa » Güncel » UZUN ÖMÜRLER DİLİYORUZ

UZUN ÖMÜRLER DİLİYORUZ

73 yaşındaki sinema sanatçısı Fatma Girik son sağlık durumuyla ilgili açıklama yaptı. Sosyal medyada ve bazı haber kaynaklarında çıkan ‘Fatma Girik öldü’ haberlerine güldüğünü söyleyen Girik, önceden bu tür sahte haberlerin Zeki Müren için yapıldığını söyledi. “Ameliyattan kaynaklı rahatsızlığım dışında herhangi bir hastalığım yok ve dinleniyorum.” diyen Fatma Girik, bu tür haberlere kimsenin inanmamasını istedi.
FATMA GİRİK’TEN ‘VEFAT ETTİ’ İDDİLARINA YANIT
Sinema sanatçısı Fatma Girik, sosyal medyada paylaşılan “vefat etti” iddialarına ilişkin, “Ameliyattan kaynaklı rahatsızlığım dışında herhangi bir hastalığım yok ve dinleniyorum.” açıklamasında bulundu.
Kalça kemiğine platin takılan ve evinde istirahat eden sinema sanatçısı Fatma Girik, yaptığı açıklamada, hakkında çıkan ve gerçeği yansıtmayan bu tür haberlere gülüp geçtiğini belirtti.
“Beni de Zeki Müren’e benzettiler”
“Hayatını kaybetti” şeklindeki sahte haberlerin daha önce Türk Sanat Müziği sanatçısı Zeki Müren’e yapıldığını hatırlatan Girik, “Her gün ‘öldü’ diye haberler çıkardı. Beni de Zeki Müren’e benzettiler.” değerlendirmesinde bulundu.
Fatma Girik, sosyal medyada paylaşılan bu tür haberlere kimsenin inanmamasını isteyerek, ameliyattan kaynaklı rahatsızlığının dışında herhangi bir hastalığının olmadığını ve dinlendiğini bildirdi
Paylaş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.