Anasayfa » Emlak » VAR MI ADA ALMAK İSTEYEN?

VAR MI ADA ALMAK İSTEYEN?

Güvercinlik Koyu’ndaki Murat Demirel’e ait  Salih Adası tekrar satışa çıkarıldı. Demirel’in 7.2 milyon dolara satın aldığı Salih Adası, daha önce de satışa çıkmıştı.

Son olarak Ada’yı İşadamı Ahmet Arslan almıştı. Ancak Arslan ile TMSF arasında bir anlaşmazlık yaşandı ve Salih Adası tekrar satışa çıkarıldı. Satılacak gayrimenkuller arasında Ada’daki villa da bulunuyor. Gayrımenkullerin toplam muhammen bedeli 8.8 milyon dolar olarak belirlendi. İhale 2 Ekim günü yapılacak.

Satış ilanında Ada’nın bulunduğu koyun yatçılar tarafından tercih edildiği, villanın işçiliğinin iyi olduğu gibi bilgilere yer verildi. İlanda, Salih Adası’nın Bodrum Yarımadası’nın kuzeyinde Güvercinlik ve Bodrum Havaalanı’na (Milas Havalimanı) yakın mesafede olduğu vurgulandıktan sonra, “Denize girilebilecek harika koyları bulunan Salih Adası’na tekne veya yatlarla varılabilmektedir” denildi.

 

TASARRUF MEVDUTI SİGORTA FONU’NDAN (FON) GAYRİMENKUL SATIŞ İLANI

MUĞLA BODRUM’DA SALİH ADASI’NDA 3 ADET PARSEL BİRLİKTE, KAPALI TEKLİF VE AÇIK ARTIRMA YÖNTEMİ İLE SATIŞA ÇIKARILMIŞTIR

MUMCULAR BELDESİ SAZKÖY (SALİH ADASI) GÜVERCİNLİKBODRUM/MUĞLA

02.10.2015, Saat :14.00

MUHAMMEN BEDEL: 8.800.000.-TL

BAŞVURU ADRESİ:  TASARRUF MEVDUATI SİGORTA FONU İŞTİRAKLER VE GAYRİMENKULLER DAİRESİ BŞKL. Büyükdere Cad. No: 143 Kat: 10 Esentepe/İSTANBUL   Tel: 0 212 340 22 35-36* Faks: 0 212 275 30 26 www.tmsf.org.tr

 

 

Paylaş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.