Anasayfa » Spor » YALI EMLAK “SARIYAZ TENİS ŞÖLENİ” YAŞATTI

YALI EMLAK “SARIYAZ TENİS ŞÖLENİ” YAŞATTI

Bodrum’un yerel firmalarından  Yalı Emlak, Bodrum Golf ve Tenis Kulübü işbirliğiyle tenis turnuvası düzenledi. Turnuvanın ilk ayağı olan 10 kategorili büyükler kısmına 150 tenisçi katıldı.

Kurulduğundan bu yan kısa bir sürede sektöründe marka haline gelen Yalı Emlak; sporun insan hayatındaki önemine vurgu yapmak amacı ile, bu kez de ” SarıYaz Bodrum Tenis Turnuvası”na sponsorluk yaptı.  Bodrum Golf ve Tenis Kulübü’nün uluslar arası standartlardaki 5 tenis kortunda 28 Eylül 105’de başlayan turnuvaya büyüklerde 10 kategoride toplam 150 sporcu katıldı.
DOYASIYA TENİS…

Yeni Başlayanlardan masterlara, çift bayanlardan mix doublea kadar bir çok kategoride gerçekleşen Yalı Emlak Sarıyaz Tenis Turnuvası, 3 hafta boyunca Bodrum’a tenis şöleni yaşattı. Turnuvaya katılanlar dışında maçları yaklaşık 1000 tenissever yerinde izledi. Turnuvaya Bodrum’da yaşayan İngiltere, Almanya, İsveç, Pakistan ve Fransa vatandaşı yaklaşık 15 yabancı tenisçi katıldı.
Bodrum Tenis Kulübü sorumlusu Alp Arbak Yalı Emlak’a katkılarından dolayı teşekkür ederek; “Kulübümüz hem golf hem de tenis sporunda Bodrum’a çok ciddi yatırımlar yaptı. Bu sayede her iki sporda Bodrum’da gelişti, sporcular yetişti. Ayrıca hem Türkiye’den hem de dünyanın her yerinden tenis oyuncuları kulübümüzü tercih ediyor. Böyle önemli bir turnuvada bizlerle işbirliği yaptığı için Bodrum’un değerli markası Yalı Emlak’a teşekkür ederiz” dedi.
YALI EMLAK : YALIÇİFTLİK’TEN  DOĞAN GÜÇLÜ MARKA

yalı emlak tenis.jpg1

Turnuvanın ödül töreni ise 19 Ekim 2010 Pazartesi akşamı Bodrum Tenis Kulübü’nde yapıldı. Ödül töreni ve gala yemeğine yaklaşık 100 tenissever katılırken, Yalı Emlak tarafından Bodrum Sağlık Vakfı öğrencilerine hazırlatılan ödüller, büyük beğeni topladı.

Yalı Grup’un sahibi Halil Alparslan böyle geniş katılımlı bir turnuvaya sponsor olmaktan büyük mutluluk duyduklarını belirterek; “Bodrum’un Yalı Mahallesi’nde doğan bir marka olarak bugün Bodrum Yarımadası’nın her noktasında operasyonlarımız devam ediyor. Çok iyi bir ekibimiz ve tecrübemizle kısa sürede Bodrum’un önemli bir marka değeri olmak bizlere gurur veriyor. Yalı Emlak sosyal sorumluluk projelerimizden biri olarak bu tenis turnuvasına ismimizi vermek bizi çok mutlu etti. İşbirlikleri için Bodrum Golf ve Tenis Kulübü’ne, katkılarınız için ise siz değerli tenisseverlere çok teşekkür ederiz” dedi.

Yalı Emlak Sarıyaz Tenis Turnuvası’nın Çocuk Turnuvası ayağı ise 24-25 Ekim Cumartesi Pazar tarihlerinde Bodrum Golf ve Tenis Kulübü’nde gerçekleşecek. Bu turnuvaya ise Bodrum ve Muğla’dan yaklaşık 100 çocuğun katılması bekleniyor.

Yalı Emlak Sarıyaz Tenis Turnuvası Büyükler Kategorilerinde ise dereceye giren isimler şöyle;

Master Erkekler

1 Jeff Besken

2 Emrullah Çiçek

Master Bayanlar

1 İpek Sarı

2 İlknur Aksu

Erkekler

1 Aycan Güler

2 İsmail Çil

Bayanlar

1 Zinet Özkeskin

2 Beren Atay

45+ Erkekler

1 Dennis Buggins

2 Sıddık Tetik

Yeni Başlayan Bayanlar

1 Sırma Bayır

2 Semra Özdemir

Yeni Başlayan Baylar

1 Alp Kartal

2 Hüseyin Sanlı

Bayanlar Double

1 Münevver Şafak/Aydan Ongun

2 Sibel Kılıçaslan/İlknur Aksu

Erkekler Double

1 Fırat Atılgan/Deniz Durmaz

2 Ali Küçükduman/Engin Acar

Mix Double

1 Fatoş Ulus/Engin Acar

2 Sibel Kılıçaslan/Selçuk Kılıçaslan

yalı emlak tenis.jpg1.jpg2yalı emlak tenis.jpg1.jpg2.jpg3yalı emlak tenis.jpg1.jpg2.jpg3.jpg4

 

 

Paylaş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.