Anasayfa » Ekonomi » YALIÇİFTLİK’TEN GLOBAL VİTRİN’E GİDEN YOLDA “YALIEMLAK”

YALIÇİFTLİK’TEN GLOBAL VİTRİN’E GİDEN YOLDA “YALIEMLAK”

4-8 Kasım 2015 tarihleri arasında İstanbul’da,  ITF Fuarcılık A.Ş. tarafından düzenlenecek  “EMLAK 2015 – Konut, İşyeri Satınalma, Kiralama ve Finansman Fuarı”na Bodrum’dan katılan tek firma Yalı Emlak  görücüye çıkarmaya hazırlanıyor.

‘GAYRİMENKUL SEKTÖRÜNÜN GLOBAL VİTRİNİ’NDE YALI EMLAK….

2003 Yılında Yalıçiftlik’te sektöre ilk adımını adan Yalı Emlak,  Bodrum ve Bodrum Emlak’ına değer katacak EMLAK 2015’’e , Bodrum’dan katılan tek firma. Yalı Emlak ; Bodrum değerlerini, geleceğin yaşam alanlarını, konut ve iş merkezi projelerini 4-8 Kasım 2015 tarihleri arasında ITF Fuarcılık A.Ş. tarafından düzenlenecek “EMLAK 2015 – Konut, İşyeri Satınalma, Kiralama ve Finansman Fuarı”nda görücüye çıkarmaya hazırlanıyor.

Son dönemde Bodrum’da hızla gelişen gayrimenkul ve inşaat sektöründe büyüyen ve adını gelişen portföyü ile sıkça duymaya başladığımız Yalı Emlak; konfor, rahatlık ve tasarım yeniliklerini içeren projelerini, konut ve iş merkezlerini, fiyatlar ve ödeme koşulları ile EMLAK 2015’te sergileyecek.

Türk gayrimenkul sektörünün “uluslararası vitrini” olması yönünde emin adımlarla ilerleyen EMLAK 2015’e, katılımcı ülkelerin yoğunluğu dikkat çekiyor. Fuara AB ülkeleri, Birleşik Arap Emirlikleri, Rusya, Almanya, Avusturya, Katar, İran, Irak, İsrail, Suudi Arabistan ve Ürdün gibi pek çok ülke katılıyor. Türk ziyaretçilerin yanı sıra, bu ülkelerden de ziyaretçilerin yoğun katılımı  bekleniyor.

YALI EMLAK FUARA “BODRUM MANDALİNİ, LOKUMU, BEGONVİLİ” İLE KATILIYOR

Yalnızca gayrimenkul portföyü ile değil, mandalinası , begonvili ile fuara katılan Yalı Emlak’ın  kurucusu Halil Alparslan, fuara katılımlarını şu sözlerle anlattı:

”EMLAK 2015 Fuarı’nda bize güvenerek gelen portföy sahiplerimizin gayrimenkullerini en iyi şekilde temsil edecek olmamız bizi mutlu eden en büyük etkenlerden bir tanesi. İkinci olarak böyle geniş bir katılımcının yer alacağı  fuarda Bodrum’u ve Bodrumluları doğru bir şekilde temsil etmek. Bu sayede Bodrum tanıtımına bir nebze katkıda bulunabileceğimizi düşünüyoruz. Bir Bodrumlu olarak bizi mutlu etmektedir. Sayın Erman Aras’ın Bodrum mandalinası için yaptığı özverili çalışmaları çok takdir ediyorum.Yanımızda hem mandalinamız , hem de broşürlerimiz olacak ki Bodrum’dan her yere mandalina gönderimine bir nebze olsun katkımız olsun. BOYTAV ‘ın hazırladığı Bodrum tanıtım filmi standımızda herkesin gönlünde Bodrum aşkını alevlendireceğine inanıyoruz. Bodrum lokumu ile de tatlı yiyip, tatlı konuşacağız. Mutluluk kokan mandalinamızla başlayacağımız fuarımızda, insanları mutlu olacakları evlerle buluşturacağımıza inanıyoruz. Bodrum emlak sektörünün uluslararası pazarlama, tanıtım deneyimi elde etmesinde de önemli bir rol oynayacak  EMLAK 2015’te Bodrum değerlerini tanıtmaktan gurur duyuyoruz.İstanbul CNR  Fuar Merkezi’nde 4-8 Kasım 2015 tarihinde Hall 8 –A09’da Bodrum’u yaşamak isteyen herkesi bekliyoruz.”

carousel_1(3)

 

Paylaş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.