Anasayfa » Kültür - Sanat » YARIŞÇILAR FİNAL ZAMANINDA

YARIŞÇILAR FİNAL ZAMANINDA

Four Seasons Hotel The Bodrum Cup Istanbul Challenge’da final zamanı

Uluslararası deniz festivali ve yelken yarışı The Bodrum Cup’ın 30. yılına özel olarak organize ettiği Four Seasons Hotel The Bodrum Cup Istanbul Challenge, Samos – Yalıkavak Marina etabıyla final yapıyor. Organizasyonun bir önceki etabı, Sakız – Samos etabının birinciliğini ise 25 mega yat arasından 1 saat 57 dakika 25 saniyede tamamlayan BODRUM BELEDİYESİ DRAGONFLYkazandı. Yarışçılar, organizasyon boyunca kazandıkları ödüllerine 22 Ekim’de gerçekleşecek olan ödül töreninde kavuşacak.

Akdeniz’in en büyük uluslararası deniz festivali The Bodrum Cup’ın 30. yılına özel olarak Opet‘in ana sponsorluğu, Amerikan HastanesiYalıkavak Marina veSetur Marinas‘ın platinium sponsorluğuyla düzenlediği Four Seasons Hotel The Bodrum Cup Istanbul Challenge‘ın altıncı ve son yarışını Samos – Yalıkavak Marinaetabıyla gerçekleştiriyor.

Four Seasons Hotel The Bodrum Cup Istanbul Challenge‘ın 20 Ekim Cumartesi, saat 08:00’de 50 mil uzunluğundaki beşinci yarışının yapıldığı Sakız – Samos etabını birinci bitiren yat, etabı 1 saat 57 dakika 25 saniyede tamamlayan BODRUM BELEDİYESİ DRAGONFLYoldu. Organizasyonun son yarışı ise 21 Ekim Pazar, saat 08:00’de başlayan 50 mil uzunluğundaki Samos – Yalıkavak Marinaetabında yapılıyor. Four Seasons Hotel The Bodrum Cup Istanbul Challenge‘ın ödülleri, 22 Ekim’de Yalıkavak Marina‘da gerçekleşecek ödül töreninde etapların birincilerine dağıtılacak. Ardından yelkencileri ve organizasyonun katılımcılarını ödül töreni kapsamında gerçekleşecek olan Kenan Doğulu’nun muhteşem canlı performansı bekliyor olacak.

Paylaş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.