Anasayfa » Kültür - Sanat » “YAŞAM BOYU EĞİTİM MERKEZİ”

“YAŞAM BOYU EĞİTİM MERKEZİ”

Oasis Kültür ve Alışveriş Merkezi’nde bir süredir hazırlıkları süren eğitim kurumu Bodrum Campus,  5 Ağustos’ta ilk sertifika programıyla eğitim hayatına başlıyor. Bodrum’da eğitim anlayışına yeni bir soluk getirecek kurum yetişkin ve çocuklara yönelik birçok farklı eğitim içeriyor.

Bodrum Campus kurum müdürü Selen Cambazoğlu Bodum’a eğitim konusunda farklı bir soluk getirdiklerini dile getirerek Bodrum Campus ile ilgili şu açıklamalarda bulundu.

“İstanbul Bilgi Üniversitesi bünyesinde “Yaşam boyu Eğitim Merkezi” olarak hizmet veren BİLGİ Eğitim ile ortak programlar yürütecek olan Bodrum Campus,  Bodrum’a değer katmak üzere, tüm donanımıyla eğitimlerine başladı. Sertifikasyon programları ve bireysel eğitimlerin  yanı sıra kültür-sanat programlarının da yer aldığı bir merkez olmasını hedefledik. Bodrum Campus’te eğitimler, tüm disiplinlerden uzman akademisyen ve profesyonelleri bir araya getiren eğitimci kadrosuyla gerçekleşecek.

Bodrum Campus aynı zamanda 18 Temmuz-2 Ağustos arasında Bilgi Tercih Günleri Danışmanlık Merkezi olarak hizmet vermeye devam edecek. Detaylı bilgi ve randevu almak için kurumu arayabilirsiniz.

Bodrum Campus’te, Campus Junior’la minikler, 7-14 yaş aralığındaki çocuklar ve gençler için de farklı programlarımız var. Öğrencilere seçili bir proje üzerinde yoğun bir şekilde çalışma imkanı sunuyoruz. Yaratıcı Drama, sanat ve sanatçı atölyeleri, Recycling&Upcycling yürüyüşleri, Doğa Atölyeleri, Ritm Atölyesi, Eğlenceli Matematik ve Çocuklarla Felsefe Sohbetleri, programlarımızdan bazıları. Atölyeler, alanlarıyla ilgili ünlü okullardan mezun olmuş, kendi alanlarında çalışmalar yapan uzmanlar tarafından çift dilli, bazen üç dilde veriliyor.’

Selen Cambazoğlu, Bodrum Campus’te kişisel gelişimle ilgili eğitimlerin olduğunu ve Yaşam Koçu hizmeti almak isteyenleri de mutlaka beklediklerini dile getirdi. Güncel programları takip etmek için Bodrum Campus’u sosyal medya hesaplarından ve web sitelerinden takip edebilirsiniz.

CAMPUS

BİLGİ Eğitim’le yürütülecek ortak programlardan Ağustos ve Eylül ayında gerçekleşecek atölyeler şöyle:

05-06 Ağustos, Yaşamda ve İş’te Pozitif ve Mutlu Olmak Eğitmen: Ahmet Erkuş

05-06 Ağustos, Derviş Zaim ile Sinema’da Senaryo Yazım Atölyesi

12-13 Ağustos, Mario Levi ile Yazı Atölyesi

02-03 Eylül, KOKU Temel Eğitimi Eğitmen: Vedat Ozan

23-24 Eylül, Liderlikte Koçluk Becerileri Eğitimi Eğitmen: Aslı Sinanoğlu

23-24 Eylül, ‘İki Ses Birbirine Nasıl Kavuşur?’ Müziğin Doğusunu ve Batısını beraber dinlemek. Eğitmen: Ayşe Tütüncü

 

Paylaş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.