Anasayfa » Kültür - Sanat » YELKENLER BUGÜN SON KEZ AÇILIYOR

YELKENLER BUGÜN SON KEZ AÇILIYOR

29’uncusu düzenlenen The Bodrum Cup Uluslararası Denizcilik Festivali ve Yat Yarışları’nda, Yalıkavak-Gümüşlük etabı tamamlandı…Katılımcılar Yalıkavak-Gümüşlük arasındaki TECHNOGYM etabının yanı sıra Club Gümüşlük‘te yapılan Gümüşlük Beach Party’de Bora Duran’la coştular.

Türkiye Yelken Federasyonu,  Muğla Büyükşehir Belediyesi ve  Bodrum Belediyesinin katkılarıyla, Era  Bodrum Yelken Kulübünün ev sahipliğinde gerçekleştirilen organizasyonda ekipler, dördüncü gün mücadelesinde 13 millik Yalıkavak-Gümüşlük etabında yelken açtı. Hafta başından bu yana Bodrum yarımadasında heyecan ve coşkuyla kutlanan uluslararası deniz festivali ve yelken yarışı The Bodrum Cup’ta 20 Ekim günü Technogymn etabı tamamlandı. 45 teknenin katıldığı etabın kazananı Dragonfly teknesi oldu.

Organizasyon kapsamında 20 Ekim gün sonu katılımcılar eğlenceli bir programda günün yorgunluğunu attılar. Saat 20.00’de, Club Gümüşlük‘te sarı yazın tadını çıkardıkları Gümüşlük Beach Party’de Bora Duran’la müziğin ve ritmin büyüsüne kapıldılar.

21 Ekim’de ise regattanın son ayağı tamamlanacak. Palmarina sponsorluğunda yapılacak Gümüşlük-Yalıkavak etabının ardından aynı günün akşamı katılımcıları ödül töreni ve MFÖ konseri bekliyor.

 

 

Paylaş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.