Anasayfa » Ekonomi » YURT DIŞINDA DEĞİL, BODRUM’DA EVLEN…3 GÜNLÜK MAVİ TUR HEDİYESİ “BODTO”DAN
????????????????????????????????????

YURT DIŞINDA DEĞİL, BODRUM’DA EVLEN…3 GÜNLÜK MAVİ TUR HEDİYESİ “BODTO”DAN

Turizm ve Kültür Bakanı Nabi Avcı’nın dün Bodrum’da gerçekleştirdiği toplantıda Turizm Sektör Temsilcilerinden yurt dışından gelerek, Türkiye’de evlenen çiftlere verilen sürpriz desteklerden bahsedince, Bodrum Ticaret Odası Başkanı Mahmut Kocadon da, düğününü Bodrum’da yapacaklara 3 gün “Mavi Tur” hediye edeceklerini ifade etti.

Toplantının kapalı olarak devam eden bölümünde Bodrum Ticaret Odası Başkanı Mahmut Kocadon, bazı belediye ve turizm kurumlarından esinlenerek, Bodrum’da düğün yapacak çiftlere, 3 günlük mavi tur hediye ettiklerini açıkladı.

Toplantının sonunda açıklama yapan Mahmut Kocadon, “Biliyorsunuz Cumhurbaşkanı böyle bir kampanya başlatmıştı. Yurt dışındaki Türkler hadi gelin Türkiye’de evlenin diye. Bakanımız da Marmaris’in ve Köyceğiz’in sağladığı imkanlardan bahsedince bizim de mavi yolculuğumuz meşhur olduğu için yurt dışından gelip evlenmiş olan yeni çiftlere, ama yeni çift olacak nikah tazeleme falan değil. Bunlara 3 gün Bodrum Ticaret Odası olarak Mavi Tur Balayı desteği verdik. Lütfen gelsinler, nikahlarını burada kıysınlar, daha sonra 3 günlük “Mavi Yolculuk” bizden” dedi.

Bodrum Kent Konseyi Başkanı Başkanı Mustafa Demiröz, toplantının basın mensuplarına kapalı olmasına tepki gösterdi. Demiröz, “Biz toplantıda gizli bir şey konuşmuyoruz. Bu sorunların ya da çözümlerinin kamuoyuna da iletilmesi gerekirdi. Herkesin öğrenmesi gerekirdi” dedi.

Paylaş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.