Anasayfa » Kültür - Sanat » YÜZEN SERGİ LİMANINA VARDI..

YÜZEN SERGİ LİMANINA VARDI..

The BodrumCup etkinlikleri içinde, Fahri Kaptan1 yolcu gemisinde 50’den fazla eserin yer aldığı sergi bu kez karada, 28 Ekim’de Zeynep Sanat Galerisi’nde açılıyor.

Bu yıl 28. kez yapılan Akdeniz’in en büyük Deniz Şenliği Bodrum Cup’in sanat etkinliği Bodrum Cup Art Show 1. Karma Resim Sergisi, Bodrum Kale, Leros Agia Marina ve Yalıkavak Palmarina limanlarından sonra , Bodrum’da Zeynep Sanat Galerisi’nde 28 ekim cuma günÜ 18.30’da şehirdeki sanatseverlerin ziyaretine açılıyor.

Açılış kokteyli sırasında Türkiye’de ve muhtemelen de dünyada ilk defa bir yolcu gemisi üzerinde yapılan uluslararası nitelikteki resim sergisinin kuratorü olan Zeynep Sanat Galerisi sahibi Zeynep Çavuş’a ödül verilecek.

Uğradığı limanlarda 1000’e yakın kişinin ziyaret ettiği karma sergide çoğu tanınmış 14 ressamın 50’den fazla eseri bulunuyor. Sergiye katılan sanatçılar;

ALİ ATMACA
VOLKAN COŞKUN
DOĞU ÇANKAYA
ZEYNEP ÇAVUŞ
MUSA KÖKSAL
AHMET KUŞAKÇI
EMEL ŞAHİNKAYA
YAVUZ TANYELİ
METİN ÜNSAL
SERHAD YENEN

Not: Zeynep Sanat Galerisi, manavlar bölgesinde, Belediye açık otoparkının ve meyhaneler sokağı, garaja yakin – üst/kuzey – girişindeki Ali Baba Sokağın başında, No: 31/B)

Paylaş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.