Anasayfa » İletişim

6 yorum

 1. Nuretdin Ertürk

  Aşağıda gönderdiğim (e-mail )adresime Bodrum’ daki haftalık etkinlikleri ve gösterileri gönderebilrseniz çok memnun olurum. Şimdiden çok teşekkür ederim. Saygılarımla.
  Nuretdin Ertürk

  • böyle birşey mümkün değil tabii. bu site haber sitesi. Biz her hafta “Bodrum’da bu hafta..Dilek Cebeci” adı altında yayınlıyoruz. Ancak öyle takip edebilirsiniz. Saygılarımızla

 2. merhabalar yerel tohumları korumak iyi hoş, ama saklama şartları kavonoz değil özel koşullar olmalı… saygılar nazmi altaç

 3. 5 yıldır gümüşlük koyunbaba da oturuyorum hatlar döşenmiş olduğu halde hala tankerle fahiş fiyata su alıyoruz. Muski görevini yerine getirerek suyumuzu bağlasın ki bizde su saaterini kış aylarında koruyalım.

 4. Merhaba, Bodrum gerçekten büyülü bir yer. Masal içinde yaşıyormuş gibi hissediyor insan bazen kendini. Hepimizin farklı yaşanmışlıkları var eminim zaman zaman komik bazen hüzünlü bazen heyecanlı. İşte ben de kendi yaşadıklarımı yeni gelenlere rehber olsun burada olanlar katkı yapsın diye bir blogta yazıyorum. http://www.nowbodrum.com Bodrum Aktif gibi kaliteli bir haber sitesi vasıtası ile sizlerle paylaşmak istedim.

 5. Güvercinlik köyündeki çirkin yasadışı yapılaşmayı da gündeme getirirseniz iyi olacağını düşünen epeyce insan olabilir belki yetkililer de görmüş olur saygılar.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial