Anasayfa » Politika » “2017’NİN BARIŞIN YILI OLMASINI İSTİYORUM”

“2017’NİN BARIŞIN YILI OLMASINI İSTİYORUM”

Başkan Kocadon 2017’nin barış yılı olmasını diledi

Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, 2016 yılında yaşanan zor süreçlerin bir an önce son bulması temennisi ile birlikte 2017 yılının ülkemize barış, huzur ve mutluluk getirmesi temennisinde bulundu.

Tüm dünyanın büyük umutlarla karşılamaya hazırlandığı yeni yıl öncesinde Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon da, 2017’nin güzelliklerle dolu bir yıl olmasını dileyerek şunları söyledi:

“Acısıyla tatlısıyla bir yılı daha geride bırakmaya hazırlandığımız 2016 yılında maalesef birçok üzücü olayla karşı karşıya kaldık. 2017’nin barışın yılı olmasını istiyorum. Sevgimizi önce ailemizden başlayarak arkadaşlarımızla, çevremizle ve tüm dünyayla paylaşmaya gayret ettiğimizde inanıyorum ki; bu sevgi çemberi tüm dünyayı saracak. Böylece gelecek nesiller için güzelliğin hakimiyetinde, karanlıkların aydınlandığı umut dolu bir yaşamı kucaklayabileceğiz.

Ülkemizdeki huzur devam ettiği ve halk olarak birbirimize kenetlendiğimiz sürece hiçbir olumsuz durum bizi millet olmaktan yoksun bırakamaz. Her yeni yıl bizler için yeni bir umut, azim ve güçtür. Bu umut, azim ve güç ile 2017 yılında da Bodrum Belediyesi olarak halkımıza hizmet etmeye devam edeceğiz.”
Paylaş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.