Anasayfa » Kültür - Sanat » AYŞE KULİN İLE ÖZEL SÖYLEŞİ

AYŞE KULİN İLE ÖZEL SÖYLEŞİ

Yazar Ayşe Kulin, 18 Eylül Pazar Akşamı özel bir söyleşide okurları ile buluşuyor.

Mumcular’da bulunan “Selia Çiftliği, Zinfandel Bağları”,  Ayşe Kulin’le çok özel bir şarap ve söyleşi akşamı düzenliyor. Etkinliğe katılan Ayşe Kulin, “Tutsak Güneş” adlı kitabı başta olmak üzere “Nefes nefese” romanı ile İtalya’da aldığı ödülden söz edecek. 18 Eylül Pazar akşamı düzenlenecek olan söyleşi, Selia’nın kendi üretimi olan Karnas şarapları eşliğinde gerçekleştirilecek.

Etkinlikle ilgili yapılan açıklamada “Selia Çiftliği’nin misafirperverliği, sevgili Ayşe Kulin’in katılımları ile, sizler için çok özel bir şarap ve söyleşi akşamı tasarladık. Ayşe Kulin’in son derece güncel yeni kitabı “Tutsak Güneş” üzerine sohbetler etmek, “Nefes nefese” romanı ile İtalya’da aldığı ödülden bahsetmek ve bütün bunları bağbozumunun hemen ertesi KARNAS şarapları ile eşleştirdiğimiz menümüz eşliğinde yapmak üzere sizleri 18 Eylül Pazar akşamı saat 18’den itibaren “Selia Çiftliği, Zinfandel Bağları”nda  bekliyor olacağız.

Gecenin en önemli özelliği ise bu etkinlikten sağlanacak gelirin; amacı, imkanı olmayan kız çocuklarının eğitimlerine devam edebilmelerini sağlayarak aydınlık ve Atatürk ilkeleri doğrultusunda, ülkelerini seven bireyler olarak yetişmelerine olanak yaratabilmek olan Bozburun177  ÇÖYD derneğine bağışlanacak olmasıdır. Bozburun177  ÇÖYD derneği bölgemizde verilecek öğrenci burslarında önceliğin Ziraat okuyacak genç hanımlara verilmesi kararını aldı ve bu doğrultuda SlowFood Bodrum yerel grubu ile birlikte çalışmaya başladı. Bizlerin son derece dikkat ettiği yerel değerlerin korunabilmesi adına önemli bir gelişme olduğunu düşünüyor ve desteklerinizi ayrıca rica ediyoruz.” denilerek, konuklar uyarıldı: “Kısıtlı sayıda misafir ağırlayabildiğimiz için 0533 3527670 veya 05339354762 no’lu Telefonlardan Selia Çiftliğini arayarak yer ayırmanızı, ulaşım talep ediyorsanız bildirmenizi  rica ederiz.”

Paylaş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.