Anasayfa » Politika » BAŞKAN KOCADON MUĞLA YOLUNDA

BAŞKAN KOCADON MUĞLA YOLUNDA

 Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, 18 Ekim Perşembe günü BUGÜN Cumhuriyet Halk Partisi Muğla İl Başkanlığına aday adaylığı başvuru dosyasını teslim etmek üzere 600 araçlık bir konvoy ile Muğla’ya hareket etti…

1999 yılında Ortakent Yahşi beldesinde Belediye Başkanı seçilerek göreve başlayan ve daha sonra sırayla Bodrum İlçe ve Bodrum Yarımadası Belediye Başkanı olarak halkın oylarıyla seçilen Mehmet Kocadon, 2019 yılı Mart ayında gerçekleştirilmesi planlanan yerel seçimlerde ise Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı için bugün Muğla’da aday adaylığı başvurusunda bulunacak.
Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığına adaylığını koyan Bodrum Yarımadası Belediye Başkanı Mehmet Kocadon yaptığı açıklamada, “2014 yılında yürürlüğe giren Büyükşehir Yasası ile ülkemizin ve dünyanın en güzel ilçelerinden birinde belediye başkanı olarak görev yapıyorum. 2019 yılı içinde gerçekleşecek seçimlerde de Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığına aday adayıyım. Ekibimle birlikte Muğla’da aynı dili konuşanlarla, aynı duyguları bizimle paylaşanlarla birlikte olacağız” dedi.
2014 yılında yürürlüğe giren Büyükşehir Yasası sonrası geçiş sürecini en hızlı gerçekleştiren Belediye Başkanı olan Mehmet Kocadon, bugün saat 13.30’da Cumhuriyet Halk Partisi Muğla İl Başkanlığına adaylık başvurusunu yapacak.

Paylaş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.