Anasayfa » Güncel » BELEDİYE MECLİSİ TOPLANIYOR

BELEDİYE MECLİSİ TOPLANIYOR

BODRUM BELEDİYE MECLİSİNİN 2016 YILI TEMMUZ AYI OLAĞAN TOPLANTISI 01.07.2016 CUMA GÜNÜ SAAT 14.00’DE KONACIK MAHALLESİNDE BULUNAN BODRUM BELEDİYESİ HERODOT KÜLTÜR VE SANAT MERKEZİNDE GERÇEKLEŞTİRİLECEKTİR .

 GÜNDEM

 1- İlçemiz Kumbahçe Mahallesi, İçme Mevkii, 667 ada, 5 parsel önünde (eski 214 ada, 4 parsel) hazırlanan İskele ve Kıyı Düzenlemesi Amaçlı 1/5000 ölçekli Nazım ve 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Planı değişikliğinin görüşülmesi.

 (İmar ve Şehircilik Müdürlüğü)

 2- İlçemiz Çarşı Mahallesi, 776 ada, 15 parsel (eski 190 ada, 13 parsel) ve 776 ada, 14 parselde (eski 190 ada, 12 parsel) kayıtlı taşınmazlara ilişkin Bodrum Koruma Amaçlı Revizyon ve İlave İmar Planı Uygulama Tablolarında değişiklik yapılmasının görüşülmesi.

(İmar ve Şehircilik Müdürlüğü)

 3- 5393 sayılı Belediye Kanununun 18’inci maddesinin (n) bendine istinaden Belediyemiz 2016 yılı Cadde ve Sokak İsimlerini Belirleme Komisyonu üyelerinin seçilmesinin görüşülmesi.

(Yazı İşleri Müdürlüğü)

 4- Belediyemiz İmar ve Şehircilik Müdürlüğüne ait gider bütçesinde yer alan 3 adet kalemden toplam 1.000.000,00-TL alınarak, Özel Kalem Müdürlüğüne ait gider bütçesinde yer alan 08.1.5.05 – Bağlı İdarelere – ekonomik koduna aktarılmasının görüşülmesi.

Paylaş

Bir yorum

  1. TUHAFTIR CHP DEN ADAYLIĞINI KOYAN HER BAŞKAN ADAYI ; SAHİLLERİN HALKIN KULLANIMINA AÇILACAĞINI MÜJDELEMİŞ , AMA NEDENSE BU MÜJDE GERÇEKLEŞMEMİŞTİR.. OTELLERİN İŞGALİNDEKİ SAHİLLERDEN BAHSETTİĞİMİZ ZAMAN DAHA ÖNCE HİÇ BAHSETMEDİKLERİ “SAHİLLER ÖZEL İDARENİN TASARRUFUNDADIR , OTELLER ECR-İ MİSİL ÖDEYEREK FAYDALANMAKTADIR ” SAVUNMASINA SIĞINMAKTADIRLAR… OYSA ECR-İ MİSİL BİR CEZADIR VE SAHİLLERİN HALK TARAFINDAN KULLANIMINI ENGELLEYEMEMESİ GEREKMEKTEDİR.BELEDİYELERİN DE HALKIN SEÇİLMİŞ TEMSİLCİLERİ OLMASI SEBEBİYLE ELLERİNDEN GELDİĞİ KADAR ELLERİNDEKİ HER ENSTRÜMAN KULLANARAK BU HAKSIZ İŞGAL İLE MÜCADELE ETMELERİ GEREKMEKTEDİR

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.