Anasayfa » Kültür - Sanat » BLUES GECESİ’NE GENÇ KADIN SANATÇILAR DAMGASINI VURDU

BLUES GECESİ’NE GENÇ KADIN SANATÇILAR DAMGASINI VURDU

Marina Yacht Club özel bir geceye ev sahipliği yaptı.

Marina Yacht Club’te gerçekleşen “Blues Night” adlı gecede, Bodrumlu müzikseverler özel bir akşam yaşadılar. Doğum günü kutlamasının yapıldığı gecede, İstanbul ve İzmir’den gelen sanatçılar çeşitli enstrümanları ile  unutulmayan blues parçalarını icra ederken, katılımcılara nostaljik bir akşam yaşattılar.

Bir başka sürpriz de, iki genç kadının performansları oldu. Bateride İzmirli sanatçı Öykü Çelik, sesiyle de solist Selin Solu müzikseverlerin büyük takdirini alarak, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü haftasında güzel bir performans sergilemiş oldular. Selin Solu aynı zamanda Karsanat Müzik Stüdyosu hocalarından mezzosoprano Gülderen Erdoğmuş’tan şan dersleri alıyor ve 26 Mart 2016’da da  ilk sahnesini “Karsanat Müzikal Konseri”nde Karsanat Barok Müzik Sanatçıları ile birlikte konuk sanatçı olarak alacak.

JAM SESSION

Blues Gecesi’nde armonika sanatçısı , Tayfun Erdoğmuş’un doğum günü kutlanırken, Erdoğmuş’un İzmir, İstanbul’dan gelen sanatçıların yanı sıra, Bodrumlu müzisyenler de enstrümanları ve sesleriyle geceye renk kattılar. Gitar ve vokalde Erol Mecihan, Berk Ağırman, Saksafon ve armonikada Tuğrul Aray, Basgitar NEzih Öğet, Gitarda Onur Köroğlu, Deeptonic grubundan Necati bunlardan bazıları idi.

 

tayfun1

 

 

Paylaş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.