Anasayfa » Politika » CHP ADAYI DEMİR “ÖNCE İNSAN, ÖNCE BİRLİK”

CHP ADAYI DEMİR “ÖNCE İNSAN, ÖNCE BİRLİK”

CHP Muğla Milletvekili Demir: “Ülkemize Barış ve Huzur Önce Türkiye Diyenlerle Gelecek”

10 Ekim’de Ankara’da meydana gelen patlama dolayısıyla seçim çalışmalarına ara veren ve olayla ilgili incelemelerde bulunmak üzere Ankara’ya giden Demir, “ülkemize barış ve huzur önce Türkiye, önce insan, önce birlik diyenlerle gelecek” dedi. Yaşanan büyük katliam nedeniyle büyük mitingler yerine sivil toplum örgütlerini, esnafı ve halkı ziyaret edeceklerini belirten Demir, çalışmalarına Kavaklıdere ve Ula’da devam etti.

İlk olarak CHP Kavaklıdere İlçe Başkanı Zafer Akkaş, önceki dönem Kavaklıdere belediye başkanı Mehmet Kemiksiz ve CHP ilçe yönetimiyle birlikte Kavaklıdere’de faaliyet gösteren Çobanlar Mermer Fabrikasını ziyaret eden Demir,fabrika sahibi ve aynı zamanda Mermerciler Derneği Başkanı Mehmet Ali Çoban’ı makamında ziyaret etti. Daha sonra KOÇAR Mermer A.Ş.’ye giderek Türkiye’nin sorunları üzerine sohbet eden Demir,Ülkenin aydınlığa çıkmasının tek yolunun önce Türkiye demek olduğunu dile getirdi. Kavaklıdere Salkım Köyüne de uğrayan Demir, “halkımızla biraraya gelerek acılarını paylaşacağız, huzurlu bir Türkiye için hep beraber çalışacağız” dedi.

Kavaklıdere’nin ardından Ula’ya giden Demir, CHP Ula ilçe başkanı Gültekin Sarıbaş ve CHP Ula ilçe yönetimiyle birlikte Gökova, Ataköy, Çıtlık, Esentepe, Kızılyaka, Sarayyanı ve Yaylasöğüt mahallerini ziyaret ederek, halkla biraraya geldi. Türkiye’nin önce Türkiye diyenlerle ayağa kalkacağını, barışa, huzura ve rafaha kavuşacağını vurgulayan Demir, “eğer 7 Haziran’da iktidar olmuş olsaydık emekli kardeşlerimiz şimdi bayramlarda ikramiyelerini almış olacaktı.Çünkü CHP saraya değil halk için çalışacaktı.” dedi. Türkiye’de yönetim boşluğu olduğuna dikkat çeken Demir, tüm Türkiye hep beraber özellikle gençlerle birlikte yaşanacak bir ülkeyi hep birlikte kuracaklarını söyledi. Demir, hükümetin baskısı ve kaynak sıkıntısı olmasına rağmen belediyelerin çok ciddi işler başardığını da belirtti.

Ziyaretlerinin ardından Demir, Ula’dan ayrıldı.

Paylaş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.