Anasayfa » Politika » CHP BODRUM’DA İLÇE YÖNETİCİLİĞİNE ADAY YARIŞI BAŞLADI

CHP BODRUM’DA İLÇE YÖNETİCİLİĞİNE ADAY YARIŞI BAŞLADI

Delege seçimlerini tamalayan Bodrum CHP ‘de, yönetim kurulu seçimleri için ilk adaylık açıklaması halen yönetim kurulu üyeliği yapan, yerel yönetimden sorumlu başkan yardımcısı Tuna Işın’dan geldi.Sosyal medyada yaptığı açıklamada “yönetim kurulu başkanlığına adayım” dedi.

Bodrum Cumhuriyet Halk Partisi Olagan İlçe Kongresi 3 Aralık 2017 tarihinde yapılıyor. Tuna Işın’ın sosyal medyadaki açıklaması şöyle;

Sevgili Dostlarım,

Yaşamımın en onurlu adımını atmak üzere almış olduğum kararımı sizlerle paylaşmak istiyorum…

Partimin her kademesinde sokaklarda meydan meydan, ev ev gezerek başlayan siyaset hayatım, gerek seçim komisyonlarında, gerekse yönetim kurulu üyeliklerinde ve son olarak ilçe başkan yardımcılığı göreviyle devam etmiştir.

Dünyanın ve Türkiye’mizin yeni şartlarını göz önünde bulundurduğumuzda, çok zorlu bir dönemin bizi beklediğini görmeliyiz.

Bu nedenle, partimizin yeni yönetim kadrolarının oluştuğu kongre sürecimizde bir kan değişikliğinin, bir yenilenmenin kaçınılmaz olduğu ortadadır.

Birilerinin, kişisel çekişmelerinin tarafı olmadan, parti politikalarını, ilkelerini, emeğini ve liyakatı esas alan bir yönetim modeli ortaya koyabilecek, daha kolektif, dinamik, samimi ve akılcı hareket edebilecek, sözünü ettiğimiz değişimin farkına varmış ve cesaretle olayların üzerine gidebilecek, mücadele ruhu yüksek, genç kadroların liderliğine ihtiyacımız var.

Değerli dostlarım, işte bu duygu ve düşüncelerle, Bodrum’dan yana taraf olmak, Bodrumumuza sahip çıkmak ve Atatürk Cumhuriyetinin aydınlık geleceğine hizmet etmek için, Cumhuriyet Halk Partisi Bodrum İlçe Başkanlığına Adayım.

Sevgi ve Saygılarımla…

Tuna IŞIN

Paylaş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.