Anasayfa » Ekonomi » ÇOCUKLARA “ZAHMETSİZ” BALIK GELİYOR!

ÇOCUKLARA “ZAHMETSİZ” BALIK GELİYOR!

Bodrum’un önemli yerel kuruluşlarından Akustik Turizm, bu kez Marina’daki hizmet binasının altında deniz ürünleri içeren mekanı ile Bodrumlular’la buluşuyor.

Uzun yıllardır Bodrum’da kara ve deniz turizm sektöründe yerini alan Akustik Turizm, sadece sektöründeki başarısı ile değil, yarımada genelinde kültür ve sanat etkinliklerine verdiği destekle de anılıyor. Bir yıl önce ailesi birlikte Kanada’ya yerleşen firmanın sahibi Tolga Toprak’ı aratmayan Akustik Ekibi, bu Kez de farklı bir konseptle Bodrumlular’la buluşuyor.

Tolga Toprak’ın Kanada’dan bir de mesajı var: “Merhabalar, Bodrum Marina’da bulunan Akustik ofisimizi ikinci kata alarak, yerine yeni bebeğimiz Zahmetsiz Balık Evi’ni 10 mayıs çarşamba günü 18:00’de açmaktayız. Bu işletmemizi can dostumuz, yol arkadaşımız Nedim Önal ile ortak açıyoruz. Maalesef biz Aile’cek, çocuklarımızın okulları devam ettiği için Kanada’da olacağız. Kaliteli, ekonomik balık ve ürünleri yiyebileceğiniz konseptimizde özellikle küçük dostlarımızın balık yeme alışkanlıklarını geliştirip, sevdirmek en önemli çıkış noktamız. Keyifle vakit geçireceğinizi düşündüğümüz mekanımızı sizlerin beğenisine sunuyoruz. Bizleri hep destekleyen sizlere şükranlarımı sunarım. Temmuz başında buluşmak üzere. Sevgi ve saygılarımla. Tolga Toprak”

Paylaş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.