Anasayfa » Kültür - Sanat » DATÇA’DA “CAN YÜCEL FESTİVALİ”

DATÇA’DA “CAN YÜCEL FESTİVALİ”

11-12-13 Mayıs Tarihlerinde, Datça Belediyesi’nin destekleri ile Datça Kültür Sanat Dayanışması tarafından düzenlenen “Can Yücel Kültür Sanat Festivali” programı belli oldu.

11-12-13 Mayıs “Can Yücel Kültür Sanat Festivali” Programı Açıklaması

 11-12-13 Mayıs Tarihlerinde Datça Kültür Sanat Dayanışması tarafından düzenlenen “Can Yücel Kültür Sanat Festivali” programı belli oldu.
Festival hazırlıkları, katılan sanatçılarla, emek sarf edenlerle birlikte imece tarzıyla örüldü.
Datça’ya sevgiyle sarılan, Datça’yı mekanı olarak ilan eden Can Yücel’e saygı ve vefa duygusuyla katılan sanatçılar hiçbir bedel almadan festivale katılıyorlar.
Festival süresince yapılacak bütün etkinlikler, halka açık ücretsiz olacak.
Festivalde ilk 2 gün Cumhuriyet Meydanı’nda  kurulacak standlar, sadece sivil toplum kuruluşları ve el işi sanatları için mümkün olacak. Standlar için hiçbir bedel alınmayacak. Standlar için ayrılan kontenjandan fazla sayıda talep olursa kura usulü uygulanacak.
Festivalin 3. gününde Hızırşah Piknik alanında yapılacak etkinlikte yine sivil toplum kuruluşları, el işi sanatları ve yiyecek içecek standları yer alacak. Stand talepleri yine aynı usulle karşılanacak. Yani festival organizasyonu ticari değil, imeceyle yapılan bir kültür sanat fesivali.

Paylaş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.