Anasayfa » Güncel » MUĞLA’NIN YENİ VALİSİ BODRUM’DAYDI

MUĞLA’NIN YENİ VALİSİ BODRUM’DAYDI

Geçtiğimiz günlerde Muğla’da görevine başlayan yeni vali Esengül Civelek, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u ve  Bodrum Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Serdar Kocadon’u makamlarında ziyarette etti.

Muğla Valisi Esengül Civelek’e, Bodrum Belediyesi’ne yaptığı ziyareti sırasında Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz eşlik etti. Bodrum Belediyesi Başkanlık Makamında gerçekleşen ziyarette Vali Civelek, Kaymakam Yılmaz ve Belediye Başkanı Kocadon’dan Bodrum hakkında çeşitli bilgiler alarak yapılan çalışmalarla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

 

Vali Esengül Civelek ardından Bodrum Ticaret Odası’nı ziyaret etti.  Ziyarette Meclis Başkanı İlhan Ersan, Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Serdar Kocadon, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Ayaz, Yönetim Kurulu Üyeleri Deniz Eyinç, Atilla Serttaş, Erdem Ağan ve Genel Sekreter Prof. Dr. Fuat Önder yer aldı.

Bodrum Ticaret Odası, Muğla Valisi Esengül Civelek’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirirken birlikte işbirliğinde Bodrum için çalışma isteğinde ve arzusunda olduğunu belirtti. BODTO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Serdar Kocadon, “Sayın Valimiz yeni görevinizde öncelikle size başarılar diliyoruz, Bodrum Ticaret Odası 1977 yılından bu yana Bodrumlu tüccarlar için çalışan, Bodrum ekonomisinin aktörlerini buluşturan önemli bir kurumdur. Başta turizm olmak üzere, kadın, çevre, eğitim, ar-ge, yat imalatı ve mavi yolculuk konularında pek çok faaliyetimiz var. Bu nedenle de TOBB Akreditasyon Sistemi içinde en yüksek puanla akredite olan Ticaret Odasıyız. Bu da Odamız faaliyetlerinin dünya standartlarında olduğunu gösteriyor.” diyerek Oda faaliyetlerini paylaştı.

Özellikle kadın girişimcilere yönelik yönetici eğitimleri için BODTO’yu özel olarak tebrik eden Vali Civelek, Bodrum Ticaret Odası’nı bu istekli ve faydalı çalışmalarından dolayı kutlarken, birlikte güzel çalışmalar yürüteceklerine inandığını söyledi.

 

 

Paylaş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.