Anasayfa » Güncel » OASİS 20. YILINDA

OASİS 20. YILINDA

1998 yılında, 50 bin m² alanın üstünde, özgün bir mimariyle, bir ilçede ilk, Türkiye genelinde ise 12. Alışveriş Merkezi olarak açılan Oasis Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi, 20. Yılını kutluyor.

Açıldığı günden bugüne kadar Bodrum’da, sadece ticari amaçla değil yerel ve kültürel, önemli sosyal sorumluluk projelerini hayata geçirmiş bir kurum olma özelliğini taşıyan Oasis Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi, Bodrum’un değerlerine ve geçmiş tarihi ile ilgili birçok kültürel etkinliğe ev sahipliği yaptı. “Zeytine Yolculuk”, “Bodrum’da Sünger”, “Halikarnas Balıkçısı Cevat Şakir”, “İlhan Berk” ve “Bodrum Gelinleri” gibi araştırmalara dayalı özel sergilerle bu değerleri hafızalarda tazelemekle kalmayan Oasis Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi, “Bodrum Deniz Müzesi” gibi yeni oluşumlar için de ilk tuğlaları koyarak, Bodrum’un yakın tarih ve kültürüne önemli katkı sağlamıştır.

Hayvan dostu bir AVM olarak ün kazanmış olan Oasis, sokak hayvanlarını koruma, farkındalık yaratma ve sahiplendirme amaçlı “Barınaklar Çözüm Değil, Ev Sizsiniz” gibi önemli bir sosyal sorumluluk projesini hem Bodrum’da, hem de diğer alışveriş merkezleri ile işbirliği içinde, ülke çapında hayata geçirmiş ve devam ettiriyor.

Oasis Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi yöneticileri, Bodrum’un değerlerini öne çıkaracak özgün ve yeni projelerle önümüzdeki yıllarda da çalışmalarına devam edeceklerini ve Oasis’in 20. yılının yıl boyunca birçok etkinliklerle kutlanacağını açıkladılar.

denizli escort bayan

Paylaş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.