Anasayfa » Ekonomi » SELZEDELERE PAZARTESİ’DEN İTİBAREN ÖDEME YAPILACAK

SELZEDELERE PAZARTESİ’DEN İTİBAREN ÖDEME YAPILACAK

Kaymakamlık tarafından yapılan yazılı açıklamada “Sel Felaketinde evi ve işyeri (sigortasız ve küçük esnaf) hasar gören listede adı geçenlerin 12 Ekim 2015 Pazartesi ile 30 Ekim 2015 Cuma günleri arasında Bodrum Halk Bankası Çarşı Şubesinden kimlik ibrazı ile imza karşılığı temizlik amacıyla yardım ödemesi yapılacaktır. ” denildi.,

Bodrum‘da, geçen Eylül ayının sonunda yaşanan sel felaketinde mağdur olan ev ve işyeri sahiplerine, 12 Ekim’den itibaren maddi yardım yapılmaya başlanacağı açıklandı.

Bodrum‘da 23 Eylül tarihinde yaşanan sel felaketinin ardından Bodrum Kaymakamlığı ile Bodrum Belediyesi’nin ortaklaşa oluşturduğu kriz masasınca yapılan hasar tespit ve değerlendirme çalışmaları sonrası maddi yardım yapılmasına karar verilen 240’ı ev 211 işyeri sahibine, 12-30 Ekim arasında maddi yardımın yapılacağı açıklandı. Bodrum Kaymakamlığı’ndan bugün yapılan yazılı açıklamada, yardım yapılacak sel mağdurlarının isim listeleri yayınlandı. Bodrum Halk Bankası aracılığıyla yardım ödemesi yapılacağı belirtildi. Yaşanan sel felaketinde çok sayıda taşıt ile ev ve işyeri hasar görmüştü.

Paylaş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.