Anasayfa » Güncel » ACILAR İÇİNDE SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

ACILAR İÇİNDE SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Bodrum Esnaf Sanayici ve İş Adamları Derneği (BESİAD) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Bodrum Kent Konseyi Yürütme Kurulu Üyesi  Emre Köroğlu’nun annesi Oya Köroğlu bu gün son yolculuğuna uğurlandı.

oya-koroglu-cenaze-2 (1)

 Evli, iki çocuk, dört torun sahibi Oya Köroğlu, dün  Ortakent-Yahşi Mahallesi’nde arkadaşları ile birlikte, serinlemek için denize girdi. Köroğlu, bir süre sonra suda fenalaştı. Durumu fark eden çevredekiler tarafından kıyıya çıkartılan Köroğlu, ambulansla Bodrum Özel Acıbadem Hastanesi’ne kaldırıldı. Kalp krizi geçirdiği belirlenen Köroğlu, doktorların müdahalelerine rağmen kurtarılamadı. Köroğlu’nun ani ölümü BESİAD Başkan Yardımcısı, Gastro Mutfak Limited Şirketi’nin Yönetim Kurulu Başkanı ve CHP İlçe Yönetim Kurulu üyesi olan oğlu Emre Köroğlu ve diğer yakınlarını yasa boğdu.

Bitez Rüştü Kaynak camisinde ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazı sonrasında, Bitez aile mezarlığında son yolculuğuna uğurlanan Köroğlu’nun cenaze törenine iş ve siyaset dünyasından bir çok kişi katıldı. Köroğlu’nun eşinin cami çıkışında ayakta durması zorlaşınca, araba ile mezarlığa getirildi. Oya Köroğlu’nun ani kaybının verdiği acı, çocuklarını ve eşini şiddetle sarsarken, arkadaşları ve diğer yakınlarının da yası büyüktü.

Bodrumaktif olarak, Köroğlu ailesine ve Oya Köroğlu’nun sevenlerine  sabırlar diliyor, acılarını yürekten paylaşıyoruz.

IMG-20160727-WA0000

Paylaş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.