Anasayfa » Çevre » BODRUM BELEDİYESİ’NDE ÇALIŞMALARA DEVAM

BODRUM BELEDİYESİ’NDE ÇALIŞMALARA DEVAM

Bodrum Belediyesi tarafından başlatılan çevre düzenleme çalışmaları, kış aylarında da devam ediyor. Ekipler, hava koşullarının uygunluğuna göre çalışmalarını sürdürüyor.

Bodrum Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, hazırlamış olduğu plan ve program dahilinde ilçe genelinde çevre düzenleme ve bakım çalışmaları yapıyor. Yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Bodrum Belediye Başkan Yardımcısı Taner Uslu, çalışmalara yarımada genelinde hız kesmeden devam ettiklerini ifade ederek, “Bodrum Belediyesi olarak ilçemiz genelinde, tüm ekiplerimizle çevre düzenleme çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Mevsimsel şartlar nedeniyle zarar gören yolların bakım ve onarımlarını da belirli plan ve program dahilinde yapmaktayız. Kış aylarında da çalışmalarımıza hava koşulları uygun olduğu takdirde, mümkün olduğunca ara vermeden sürdürmeye çalışıyoruz.” dedi.

untitled2Başkan Yardımcısı Taner Uslu, önce Turgutreis Mahallesi Gamze Çarmıklı İş ve Sanat Atölyelerinde devam eden çevre düzenleme çalışmalarını, ardından Turgutreis Soytaş Mevkii Gazi Mustafa Kemal Bulvarı’ndaki sahil düzenleme çalışmaları kapsamında bölgede süren yıkım çalışmalarını inceledi.

 

Geçtiğimiz yıl projelendirilerek çalışmaları başlatılan ‘Kadıkalesi Sahil Meydan Düzenlemesi’nin son halini de inceleyen Uslu, ekiplerden yerinde bilgi aldı.

 

Paylaş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.