Anasayfa » Çevre » CUMA GÜNÜ AÇILIYOR

CUMA GÜNÜ AÇILIYOR

Yenilenen Torba Geçici Hayvan Bakım Merkezi açılıyor

Tüm canlıların yaşam hakkı olduğu inancıyla çalışmalarını sürdüren Bodrum Belediyesi, bakıma muhtaç hayvanların tedavilerinin en iyi şartlarda sürdürülebilmesi için Bodrum Belediyesi Torba Geçici Hayvan Bakım Merkezi’nde başlattığı bakım ve rehabilitasyon çalışmalarını tamamladı.

Özellikle sokaklarda yaşayan kedi ve köpek gibi evcil hayvanların bakımlarını ve tedavilerini gerçekleştiren Bodrum Belediyesi, Bodrum’un Torba Mahallesi’ndeki belediyeye ait geçici hayvan bakım merkezini yenileyerek modernizasyonunu sağladı.

12 bin metrekare alanda 650 hayvanın bakım ve ihtiyaçlarına cevap verebilecek kapasiteye sahip Bodrum Belediyesi Torba Geçici Hayvan Bakım Merkezi, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’un da katılımıyla 25 Aralık Cuma günü saat 11.00’de gerçekleşecek törenle açılışını yapacak.

Yapılan kapsamlı ve tiziz çalışmalar sonucunda yenilenen Bodrum Belediyesi Torba Geçici Hayvan Bakım Merkezi’nde şu anda tedavileri yapılarak bakımlarına devam edilen 600 köpek bulunuyor. Röntgen ve ultrason cihazları ile en kaliteli operasyon malzemeleri ve en iyi sarf malzemelerinin kullanıldığını bakım merkezinde ayrıca teknoloji ile uyumlu son model kan ve kimyasal tahlil cihazları da mevcut. Bu özellikleriyle Bodrum Belediyesi Torba Geçici Hayvan Bakım Merkezi, kedi ve köpekler için yapılan müdahalelerde gerekli tüm teçhizata sahip.

Cuma günü gerçekleşecek olan açılışa tüm vatandaşlar davetli.

Paylaş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.