Anasayfa » Politika » GÖREVDEN ALINDILAR!!

GÖREVDEN ALINDILAR!!

 

MHP GENEL MERKEZİ TEŞKİLAT BAŞKANLIĞI İMZASIYLA BUGÜN MHP BODRUM İLÇE BAŞKANLIĞINA ULAŞAN BİR FAKS MESAJIYLA İLÇE BAŞKANI VE YÖNETİM KURULUNUN GÖREVDEN ALINDIĞI BİLDİRİLDİ.

19 Haziran’da gerçekleşen MHP olağanüstü tüzük kurultayı sonrasında teşkilat içerinde yaşanan huzursuzluklar sonucunda beklenen olası görevden alma söylentilerinin ilki Bodrum’da gerçekleşti. Bugün MHP Genel Merkezinden Bodrum ve Seydikemer İlçe Başkanlıklarına gelen fakslarla gerçekleşen görevden almalar Muğla siyasetinde şok etkisi yarattı.

MHP Bodrum İlçe Başkanı Mehmet Tosun “Yaklaşık 15 gündür bu sonucu bekliyorduk. Katıldığımız olağanüstü kurultayımızdan sonrası MHP kulislerinde demokrasi mücadelesi veren partililerimize karşı bu tür hareketlerin yapılacağı bilgisi bizlere farklı noktalardan ulaşıyordu. Ben ve arkadaşlarımı görevden almaları bizim yüreğimizdeki milliyetçilik sevdamıza asla zarar veremez. Bodrum siyasetinde verdiğimiz siyasi mücadele ve aldığımız sonuçlar bizim davamıza olan bağlılığımızın ve emeğimizin göstergesidir. Mehmet Tosun ve ekibi Bodrum siyasetinde bir markadır. Ülkemiz demokrasi mücadelesi sürecinde çok zor günler geçerirken, milliyetçi hareketin böyle bir oldubittiye maruz bırakılmasının izahı yoktur” dedi.

Mehmet Tosun görevden alma konusuyla ilgili en yakın zamanda bir basın toplantısı düzenleyeceğini ifade ederek, atanacak ekibin Türk milliyetçiliğine hayırlı olması temennisinde bulundu.

 

Paylaş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.