Anasayfa » Ekonomi » MARKASINI MOSKOVA’YA DA TAŞIDI…

MARKASINI MOSKOVA’YA DA TAŞIDI…

Dünya gıda sektörünün uluslararası buluşma noktası olan Worldfood Moskova 2015 Fuarı’na,  genç girişimci Kanat Kıral yarattığı “BDRM LOKUM”u markası ile katıldı.

14-17 Eylül 2015 tarihleri arasında Rusya’nın Moskova kentinde başlayan “World Food Moskova 2015  Gıda Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı”nda bir Bodrum Markası da vardı.Uluslararası katılımcı ve ziyaretçi oranının her yıl yükseldiği fuar, küresel gıda endüstrisinin en önemli fuarlarından biri. Birçok yeni ürün ve teknolojinin sergilendiği fuarda, bir Bodrum Markası olan BDRM LOKUM da yerini aldı.

bodrum lokumu.jpg23 gün süresince bal, pekmez, reçel, çay, kahve ürünleri, yumurta, süt ürünleri, çikolata, şekerleme, bisküvi, zeytin ve zeytinyağı ürünleri, bakliyat, baharat, yöresel ürünler, meyve suyu ve meyve suyu konsantre ürünleri, paketlenmiş ve hazır gıdalarda tüm Dünya markalarının yanında,  BDRM LOKUM da vardı. Avusturalya’da gastronomi eğitimi alan Bodrum Lokum Yönetim Kurulu Başkanı ve Bodrum Lokumunun yaratıcısı Kanat Kıral, “Öncelikle tüm dünya markalarının katıldığı bu fuarda Bodrum ismini duyurmaktan duymuş olduğum gururu belirtmek isterim. Ürünlerimizin görmüş olduğu ilgi ise ayrı bir gurur kaynağı. Tamamen doğal,  yoğun bodrum kokulu aroması ve ağızda eriyen lezzeti ile Bodrum Lokumlarımız’a ilgi burada gerçekten çok fazla. Yüzdeyüz meyve püresi kristal toz şeker ile birleştirerek ürettiğimiz lokumlar sayesinde standımız dolup taşıyor. Bunun yanında reçel, şeker ve kolanya çeşitlerimiz de büyük ilgi görüyor. Ayrıca web sayfamız aracılığı ile Bodrum’dan tüm dünyaya siparişlerimiz artmış bulunmakta. 2011’de kurulan şirketimiz başta Bodrum Lokumu’nun yaratıcısı olarak, Bodrum Narenciyesi’ne katma değer sağlayarak yeni ürünler üretiyoruz. Bodrum’u  dünyaya turizm dışında da, ürünleri ile  tanıtmayı amaçlıyoruz.

 

Paylaş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.