Anasayfa » Çevre » TİLKİCİK KOYU İÇİN 29 HAZİRAN’DA YALIKAVAK’TA HALK TOPLANTISI

TİLKİCİK KOYU İÇİN 29 HAZİRAN’DA YALIKAVAK’TA HALK TOPLANTISI

Bodrum’da sürekli gündemde olan, Tilkicik Koyu’nda yapılması planlanan “EPIQUE ISLAND MARİNA” projesi için, Muğla Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Yalıkavak’ta “Halkın Katılım Toplantısı” düzenliyor. 

 

29 Haziran 2017 Saat 14.00’te Yalıkavak Eski Belediye Binası’nda yapılacak olan toplantı ile ilgili, müdürlüğün internet sitesinde:

“MUĞLA ili BODRUM ilçesi sınırları içerisinde Aksoy Bodrum Taşınmaz Yatırımları A.Ş. tarafından yapılması planlanan EPIQUE ISLAND MARİNA projesi ile ilgili Çevresel Etki Değerlendirme süreci başlamış ve Çevresel Etki Değerlendirmesi Başvuru Dosyası halkın görüşüne açılmıştır.

Söz konusu projeye ilişkin, halkı proje hakkında bilgilendirmek, görüş ve önerilerini almak amacıyla ÇED Yönetmeliğinin 9. maddesi gereğince 29/06/2017 tarihinde Halkın Katılım Toplantısı düzenlenecektir. ÇED Başvuru Dosyasını İncelemek isteyenler Bakanlık Merkezinde veya MUĞLA Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüklerinde duyuru tarihinden itibaren raporu inceleyerek, zamanlama takvimi içerisinde proje hakkında Bakanlığa veya Valiliğe görüş bildirebilirler.” deniliyor.

Paylaş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.