Anasayfa » Çevre » GÖKOVA, KIZILAĞAÇ, DEĞİRMENLER MEVKİİİ..ÇED SÜREÇLERİ VE ASKI SÜRECİ

GÖKOVA, KIZILAĞAÇ, DEĞİRMENLER MEVKİİİ..ÇED SÜREÇLERİ VE ASKI SÜRECİ

Muğla Çevre Şehircilik Müdürlüğü, Gökova’yı ilgilendiren “Tarımsal Niteliği Korunacak Alanlar” “plan hakkında hüküm değişikliği yaparken, Kızılağaç Gerenkuyu ve Bodrum Değirmenler Mevkii’ndeki devam etmekte olan inşaatlarla ilgili ÇED süreci başlattı. 

Gökova Özel Çevre Koruma Bölgesi 1/25000 Ölçekli Çevre Düzeni Planı Plan Hükümleri “Tarımsal Niteliği Korunacak Alanlar” Başlığı Altındaki Plan Hükmü Değişikliği yaparak, 10 Mart 2016’ya kadar askıya çıkardı. Muğla ili ile ilgili bir çok duyuru yapan müdürlük, KBodrum’la ilgili olarak da iki ÇED kararı süreini başlattı. Duyurular şöyle:

http://www.csb.gov.tr/iller/mugla/index.php?Sayfa=duyuruliste

 

MUĞLA ili BODRUM, ilcesi KIZILAĞAÇ MAH., GERENKUYU mevkiinde

09.02.2016

MUĞLA ili BODRUM, ilçesi KIZILAĞAÇ MAH., GERENKUYU mevkiindeki PESKA TURİZM YATIRIM A.Ş. tarafıdan yapılması planlanan TURİZM KONAKLAMA TESİSİ KAPASİTE ARTIRIMI projesi ile ilgili olarak MUĞLA Valiliğimize sunulan dosyayı PTD Dosyası Çevresel Etki Değerlendirmesi Yönetmeliği’nin 17. maddesi doğrultusunda incelenmiş ve uygun bulunmuş olup, projeye ilişkin ÇED Süreci başlamıştır.İlgililere ve kamuoyuna duyurulur.

MUĞLA ili BODRUM, ilcesi ESKİÇEŞME MAHALLESİ, DEĞİRMENYURDU mevkiinde

11.02.2016

MUĞLA ili BODRUM, ilçesi ESKİÇEŞME MAHALLESİ, DEĞİRMENYURDU mevkiindeki EMRAĞ İNŞAAT TURİZM MADENCİLİK TİC. TAŞ. LTD. ŞTİ. tarafıdan yapılması planlanan TURİZM KONAKLAMA TESİSİ KAPASİTE ARTIRIMI projesi ile ilgili olarak MUĞLA Valiliğimize sunulan dosyayı PTD Dosyası Çevresel Etki Değerlendirmesi Yönetmeliği’nin 17. maddesi doğrultusunda incelenmiş ve uygun bulunmuş olup, projeye ilişkin ÇED Süreci başlamıştır.İlgililere ve kamuoyuna duyurulur.

12729309_10153856754857412_2667166976522134048_n

Paylaş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.